wtorek, 22 sierpnia 2017

Preparaty, które używam

Preparaty, których używam. Stronka będzie oczywiście na bieżąco aktualizowana :) Zresztą będę tu zamieszczać posty ze swoich bieżących zakupów, ponieważ staram się kupować tam gdzie są w miarę przystępne ceny ale nie ujmuje to jakości produktom. Poza tym w różnych sklepach internetowych są różne ceny tych samych produktów, więc ważne jest by wyszukiwać tańsze perełki:)


Na początek oczywiście farby akrylowe używam jak na razie w zasadzie najtańszych, ale jestem z nich zadowolona według mnie mają całkiem dobre krycie. Kleje do decupage głównie do przyklejania serwetek, poza tym klej Magic i inne kleje do przyklejania mniejszych elementów zdobień.

Farby metaliczne używane przeze mnie głównie do zdobienia powierzchni lub poszczególnych elementówPatyny postarzające dostępne oczywiście w różnych kolorach, świetne do postarzania, a także wypełniania spękań dwuskładnikowych.


Lakiery i werniksy końcowe służące do wykończenia pracy i jej zabezpieczenia
Pasty strukturalne, konturówki do szablonów i efektów 3D

Preparaty do spękań jedno i dwuskładnikowych


Preparaty używane do transferu wydruków laserowych
Pasta żelowa przeźroczyste i nieżółknące medium żelowe, które doskonale nadaje się do klejenia w technikach mixmediowych oraz przy tworzeniu kolaży z farbami akrylowymi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam i zachęcam do komentowania:)